Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

ŻYCZENIA

Gdy wiosna pierwsze oznaki daje, Chrystus z grobu powstaje! Wielkanoc to czas szczególny i wspaniały, pełen Bożej Chwały. Siadamy przy rodzinnym stole dzieląc się święconką, za oknami szaleje koronawirus. A my w ten trudny czas życzymy Wam miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie. Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy i oby wszystkie życzenia okazały się do spełnienia, tego życzy
ZARZĄD ZUTW

KOMUNIKAT

ZAISTNIAŁA SYTUACJI ZWIĄZANA Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA ZMUSZA ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU DO ZAWIESZENIU WSZYSTKICH ZAJĘĆ DO ODWOŁANIA. TERMIN PONOWNEGO ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ ZOSTANIE OGŁOSZONY NA STRONIE ZUTW.
 
ZARZĄD ZUTW

KOMUNIKAT

UWAGA KOMUNIKAT!
 
W WYNIKU ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU ODWOŁUJE PLANOWANĄ NA 28 kwietnia WYCIECZKĘ DO LIBERCA I JABLONCA. PO ODBIÓR WPŁAT PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ DO MARII JOKIEL tel. 787 700 222.

UWAGA KOMUNIKAT!

UWAGA KOMUNIKAT!
 
Na podstawie komunikatów Burmistrza Zbąszynka:
 
 
 
ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU INFORMUJE O ZAWIESZENIU WSZYSTKICH ZAJĘĆ DO DNIA 26 MARCA 2020. TERMIN PONOWNEGO ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ ZOSTANIE OGŁOSZONY NA STRONIE ZUTW ORAZ W GABLOCIE PRZY ZOK.
 
ZARZĄD ZUTW

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE ZUTW

Gościnne progi Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury witały 03 marca słuchaczy Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy spieszyli tam na Walne Zebranie. W ZUTW minęła trzyletnia kadencja władz i nadszedł czas na podsumowanie tego okresu. Nie zawiedli włodarze gminy, którzy na czele z Burmistrzem Zbąszynka Wiesławem Czyczerskim przybyli na to spotkanie i deklarowali dalszą pomoc i wsparcie w działalności Uniwersytetu. Zarząd złożył zebranym słuchaczom sprawozdanie z działalności. Wiele rzeczy się udało, były także porażki. Zespół wokalny Akademia wystąpił na początku spotkania i wprowadził zebranych w miły nastrój. Uniwersytet może się pochwalić poza grupą wokalną także grupą plastyczną, czterema grupami językowymi, grupą rowerową i gimnastyki rehabilitacyjnej oraz grupą gry i zabawy umysłowe, którą udało się reaktywować. Zaczęła działalność nowa grupa brydża i gier karcianych, na razie stawia pierwsze kroki, ale mamy nadzieje, że się rozwinie.
czytaj dalej

GRY I ZABAWY UMYSŁOWE

WALNE ZEBRANIE

WYCIECZKA

NOWOROCZNA GALA

Noworoczna Gala 2020
 Koncert Wiedeński
Uniwersytet Zielonogórski – Aula – Zielona Góra ul. Podgórna 50
10 stycznia 2020 o godz. 19,oo
Odjazd autokaru sprzed Domu Kultury w Zbąszynku
 -  godz. 17.15
(Dotyczy osób, które zakupiły bilety we wrześniu w cenie 110zł.
- bilety zostaną rozdane w autokarze)
Wyjazd zorganizowany przez Zbąszynecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

ŻYCZENIA

1 2 3 4 5 6 ... 11 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego