Kalendarium

Kalendarz imprez

Razem łatwiej 2016 z MRPiPS

Projekt - pierwsze zajęcia z fizjoterapii

14 lipca 2016 roku siedzibie Dziennego Domu Senior-Wigor przy ul. Kosieczyńskiej 4 w Zbąszynku odbyły się pierwsze zajęcia fizjoterapii dla grupy projektowej RAZEM ŁATWIEJ –  sieć oparcia społecznego dla osób z zaburzeniami psychicznymi w Gminie Zbąszynek. 
czytaj dalej

Pierwsze spotkanie w ramach zajęć projektu Razem łatwiej

14 lipca 2016 roku w siedzibie Dziennego Domu Senior-Wigor przy ul. Kosieczyńskiej 4 w Zbąszynku odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu RAZEM ŁATWIEJ – sieć opracia społecznego dla osób z zaburzeniami psychicznymi w Gminie Zbąszynek, współfinansowanego ze środków   Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
czytaj dalej

Projekt

 
   "RAZEM ŁATWIEJ" - sieć oparcia społecznego dla mieszkańców Gminy Zbąszynek
 
 
Mimo trwających wakacji Ośrodek Pomocy Społecznej w Zbąszynku, od 1 lipca 2016r. rozpoczął realizację projektu pt. "RAZEM ŁATWIEJ" – sieć oparcia społecznego dla osób z zaburzeniami psychicznymi w Gminie Zbąszynek, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Projekt będzie realizowany od lipca do grudnia 2016 roku. Priorytetem projektu jest umożliwienie osobom  z niepełnosprawnością intelektualną, a także ich rodzinom, przezwyciężenie trudnych sytuacji życiowych jak i pełniejszą integrację ze środowiskiem, w którym funkcjonują.
czytaj dalej
1 2 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego