Kalendarium

Kalendarz imprez

ROZLICZANIE ODPADÓW:

Rozliczanie za gospodarowanie odpadami  w Gminie Zbąszynek odbywa się w systemie kwartalnym. Wpłaty należy wnosić zawsze do końca pierwszego miesiaca kwartału. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 68 3849 465 wew. 22 lub wysyłając wiadomość na e-mail: gospodarkaodpadami~@~zbaszynek~.~pl
 
W Gminie Zbąszynek obowiązują następujące opłaty za odpady:
  • ODPADY SELEKTYWNE (SEGREGOWANE) - 30 ZŁ./OSOBĘ NA MIESIĄC
 
Płatności można dokonywać w KASIE Samorządowego Zakładu Usług Komunalnych w Zbąszynku - czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-12:00 lub przelewem na indywidualny numer konta bankowego.
Opłaty można róznież dokonać w Banku Spółdzielczym w Siedlcu - Filia w Zbąszynku ul. Wojska Polskiego 55, bez ponoszenia dodatkowych opłat za przelew.
 
Deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi można pobrać na stronie internetowej SZUK Zbąszynek. W przypadku zmiany  ilości osób na Deklaracji należy również wypełnić oświadczenie dołączone do Deklaracji. Dokument należy wypełnić, podpisać przez osobę, na którą była wypisana wcześniejsza Deklaracja i dostarczyć do Samorządowego Zakładu Usług Komunalnych w Zbąszynku osobiście lub wysłać na adres SZUK Zbąszynek.  
 
 
SAMORZĄDOWY ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W ZBĄSZYNKU PRZYPOMINA, IŻ PŁATOŚĆ ZA
ZA ODPADY NALEŻY UIŚCIĆ NA INDYWIDUALNY NUMER KONTA BANKOWEGO !!!

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
  

 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego