Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

UWAGA !
 
INFORMUJEMY, ŻE ŚWIĄTECZNA PRZERWA W ZAJĘCIACH ZUTW BĘDZIE W DNIACH 17.12.2018 – 06.01.2019. ŻYCZYMY MIŁEGO WYPOCZYNKU.
 
ZARZĄD ZUTW

SPOTKANIE ZE STUDENTAMI PRAWA

ZARZĄD ZUTW INFORMUJE ŻE 07.11.2018 O GODZ.12.00 W DOMU SENIOR-WIGOR ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE ZE STUDENTAMI V ROKU PRAWA UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO NA TEMAT:
 
PRAWO PRZYJAZNE SENIOROM
 
STUDENCI WYGŁOSZĄ PRELEKCJE ORAZ BĘDĄ ODPOWIADAĆ NA PYTANIA I WYJAŚNIAĆ ZAWIŁOŚCI PRAWNE ZAINTERESOWANYM.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

II FORUM SENIORÓW I UNIWERSYTETÓW TRZECIEGO WIEKU REGIONU KOZŁA

Dnia 05 października 2018r. w Zbąszyniu odbyło się II Forum Seniorów i UTW Regionu Kozła, na które przybyły delegacje Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Kargowej, Babimostu i Zbąszynka. Na spotkanie zaprosił Prezes Lokalnej Grupy Działania Regionu Kozła, współgospodarzem był UTW Zbąszyń. Zaproszono także przedstawicieli gmin, w których uniwersytety nie działają z Siedlca byli to przedstawiciele Koła Emerytów i Rencistów natomiast z Trzciela delegacja Stowarzyszenia Trzcielscy Seniorzy.
czytaj dalej

INAUGURACJA VII ROKU AKADEMICKIEGO

Czy wiek dojrzały może być inspirujący, ciekawy, przyjemny? Tak, odpowiada wielu. A Benjamin Franklin dodaje do tego; Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu.
Słuchacze Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku próbują tę sentencje wprowadzić w życie.  Nie chcą, aby nazywano ich emerytami, rencistami, seniorami, babciami, dziadkami, a tym bardziej staruszkami, oni są 60+!  Oznacza to, że od biedy do sześćdziesiątki to się przyznają, ale ten plus – po prostu nie mówią o nim!
czytaj dalej

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

TYDZIEŃ SENIORA

WYPRAWA ZUTW DO ZŁOTEJ PRAGI

Chłodny poranek 11 września, słuchacze Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zbierają się na przystanku autobusowym przy dworcu w Zbąszynku. Jeszcze przed rozpoczęciem zajęć roku akademickiego 2018/2019 chcą odwiedzić Pragę. Postanowili sami sprawdzić czy to jest tak jak w krążącej opinii - Złota Uliczka, piwo i knedliki, zaliczyć te atrakcje Pragi i wrócić do domów. Nadjeżdża autobus wszyscy zajmują miejsca i ruszamy na spotkanie przygody. Po drodze postój na granicy, aby wymienić walutę i mieć, za co spróbować czeskiego piwa. Teraz już prosto do Pragi.
czytaj dalej

ZAPISY DO GRUPY GRY I ZABAWY UMYSŁOWE

WYJAZD DO PRAGI

KOMUNIKAT

1 ... 4 5 6 7 8 ... 11 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego