Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

WYPRAWA DO TEATRU MUZYCZNEGO W POZNANIU

 
 
„Umówiłem się z nią na dziewiątą…” tym razem nie na dziewiątą, a na 1230 umówili się słuchacze Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wraz ze swymi przyjaciółmi ze Świebodzińskiego Związku Kresowian. Autobus zabrał wszystkich sprzed Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury na wyprawę do Teatru Muzycznego w Poznaniu.
czytaj dalej

I WALNE ZEBRANIE SŁUCHACZY ZUTW

 
W dniu 02.12.2016 w siedzibie Senior-Wigor odbyło się I Walne Zebranie Słuchaczy Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zebranie otworzył i wszystkich przywitał najstarszy słuchacz uniwersytetu Florian Wojciechowski. Licznie przybyli słuchacze dowiedzieli się jak powstawało stowarzyszenie, wybrano nowe władze ZUTW oraz omówiono wstępnie budżet na 2017r.
czytaj dalej

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 
Obchody 98 rocznicy uzyskania niepodległości w gminie Zbąszynek rozpoczęły się na sportowo. W czwartek 10.11 OKSiR Zbąszynek zaprosił wszystkich na Niepodległościowy Marsz Nordic Walking. Mimo dżdżystej, odstraszającej od spacerów pogody na starcie stanęli seniorzy i młodzież, nie zabrakło słuchaczy ZUTW. Wszyscy razem na czele z Burmistrzem maszerowali ulicami miasta w takt pieśni patriotycznych. Na mecie na uczestników czekała gorąca herbata i pachnąca grochówka.
czytaj dalej

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW ZUTW

ZBĄSZYNECKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU ZAPRASZA W DNIU 02.12. 2016 /piątek/
O GODZ.15°°
DO DDP SENIOR-WIGOR ul. KOSIECZYŃSKA 4 NA
WALNE ZEBRANIE
CZŁONKÓW ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU.
 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

TYDZIEŃ SENIORA W GMINIE ZBĄSZYNEK

 
Tydzień Seniora rozpoczęty galą połączoną z inauguracją V roku akademickiego ZUTW oferował zbąszyneckim seniorom wiele atrakcji. Seniorzy do ostatniego miejsca wypełnili salę taneczną ZOK w czasie tradycyjnej potańcówki i bawili się do późnych godzin.
1o października delegacja ZUTW oraz OPS i Senior-Wigor uczestniczyła w wojewódzkiej inauguracji Lubuskiego Tygodnia Seniora, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Lepsze jutro tworzymy już dzisiaj”.
czytaj dalej

INAUGURACJA V ROKU AKADEMICKIEGO ZUTW

„Rok akademicki 2016/2017 uważamy za rozpoczęty” – tą tradycyjną formułą Jadwiga Drzymała i Tadeusz Sierżant z zarządu Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku 3 października zainaugurowali V rok akademicki. Z wystąpień członków zarządu, słuchacze dowiedzieli się o organizacji grup zajęciowych, a także o planach na przyszłość. ZUTW czekają duże zmiany, trwają prace nad przekształceniem w stowarzyszenie, stosowne dokumenty w tej sprawie zostały złożone w sądzie rejestracyjnym. Na rok akademicki 2016/2017 zapisało się 75 słuchaczy i zostało powołanych 13 grup zajęciowych zgodnych z wyrażonym zainteresowaniem udziału.
czytaj dalej

ZAPROSZENIE NA INAUGURACJĘ V ROKU AKADEMICKIEGO

ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU ORAZ ZBĄSZYNECKI OŚRODEK KULTURY ZAPRASZAJĄ NA INAUGURACJE
V ROKU AKADEMICKIEGO
KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 03.10.2016 NA SALI WIDOWISKOWEJ ZOK O GODZ. 17.00
NA UROCZYSTEJ GALI ROZPOCZYNAJĄCEJ GMINNY TYDZIEŃ SENIORA.
 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
1 ... 5 6 7 8 9 10 11 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego